Obszarem działania naszej firmy od wielu lat jest Warszawa i okolice Warszawy, dodatkowo od końca 2016 roku rozszerzyliśmy obszar działania na miasto Łódź i okolice.

Struktura naszego działania pozwala na szybką reakcję na każde zgłoszenie i dotarcie do naszych Klientów - zwykle po umówieniu badania termowizyjnego i jego potwierdzeniu z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Jednocześnie, przy pomocy odpowiedniego oprogramowania, możemy zareagować na wszystkie zgłoszenia Klientów i w razie potrzeby udzielić niezbędnych wskazówek lub dokonać odpowiednich modyfikacji zleceń termowizyjnych natychmiast po otrzymaniu informacji o problemie.

Device

Ceny określone w cenniku usług mają zastosowanie, o ile lokalizacją jest Warszawa lub Łódź lub okolice (do 10 km od granic Warszawy lub Łodzi). Większe odległości podlegają indywidualnej wycenie. Cena jest kompletna (brak opłat dodatkowych) i zawiera dojazd do Klienta, kompleksowe badanie z wewnątrz oraz z zewnątrz (o ile ma to zastosowanie), a także sporządzenie i przesłanie kompleksowego raportu z kontroli termowizyjnej.

Strona internetowa dla miasta Łódź: tutaj.

Zobacz też: cennik.