Device Działamy w branży usług termowizyjnych od kilkunastu lat. Ponieważ obszar termowizji jest stosunkowo młody - szczególnie w Polsce - z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy jedną z pierwszych firm zawodowo i usługowo zajmujących się termowizją dla budownictwa w Warszawie. Od końca 2016 roku rozszerzyliśmy obszar działania na Łódź i okolice.

Świadczymy usługi na kamerach termowizyjnych FLIR i z oprzyrządowania Extech Instruments (USA) - najlepszym sprzęcie na rynku. Oferujemy najlepsze raporty pokontrolne na rynku. Usługi świadczymy na ternie Warszawy i okolic, a od końca 2016 roku także na terenie miasta Łódź i okolic.

Wykonujemy pomiary termowizyjne, pomiary wilgotności budynków, przeglądy techniczne budynków, domów mieszkalnych, kamienic, bloków, punktów handlowych, fabryk, mieszkań i dowolnej innej infrastruktury budowlanej. Lokalizujemy wycieki ciepła z obiektów budowlanych, wyszukujemy mostki termiczne i nieszczelności w obudowie budynków. Przeprowadzamy diagnostykę termowizyjną urządzeń i instalacji elektrycznych, grzewczych oraz maszyn i silników.

Świadczymy ponadto usługi z zakresu weryfikacji budowlanej budynków deweloperskich (mieszkania, domy) przeznaczonych do odbioru, pełnienia funkcji kierownika budowy, inspektora nadzoru lub koordynatora robót budowlanych lub remontowych, wykonujemy zmiany konstrukcyjne w projektach i prowadzimy doradztwo techniczne.

W konkurencyjnych cenach na rynku warszawskim, świadczymy usługi na poziomie przewyższającym usługi proponowane przez inne firmy z branży, mające mniejsze doświadczenie, dysponujące gorszej jakości sprzętem i sporządzającym bezsprzecznie gorszej jakości raporty pokontrolne z pomiarów termowizyjnych. To dzięki naszym raportom i ich przydatności dla Klientów staliśmy się znani na rynku w Warszawie.

Device Dzięki solidności, terminowości i dużemu doświadczeniu zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Dla sporej części z nich świadczymy usługi cyklicznie. Zapewniamy Państwu precyzję, terminowość oraz kompleksowość działań z zakresu usług termowizyjnych. Dokładamy wszelkich starań, aby być dla Państwa wiarygodnym i rzetelnym partnerem.

Struktura naszego działania pozwala na szybką reakcję na każde zgłoszenie i dotarcie do naszych Klientów - zwykle po umówieniu badania termowizyjnego i jego potwierdzeniu z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Jednocześnie, przy pomocy odpowiedniego oprogramowania, możemy zareagować na wszystkie zgłoszenia Klientów i w razie potrzeby udzielić niezbędnych wskazówek lub dokonać odpowiednich modyfikacji zleceń termowizyjnych natychmiast po otrzymaniu informacji o problemie.

Zapraszamy do kontaktu.