• mieszkanie bez względu na metraż, kompleksowa kontrola termowizyjna wraz z pełnym i bardzo czytelnym raportem termowizyjnym zgodnym ze wszelkimi wymaganymi normami (celem braku możliwości zakwestionowania raportu w przypadku chęci reklamowania wad/żądania ich usunięcia a także w celu faktycznego poznania przez Zleceniodawcę - na podstawie dobrej przejrzystości raportu - jakie są wady i jak one wpływają na straty ciepła): 400 zł
 • (lub 300, a nawet 250 zł netto w przypadku promocji Lepiej we dwoje; szczegóły promocji na dole)

 • dom jedno- lub wielorodzinny, wolnostojący lub w zabudowie szeregowej albo bliźniaczej, kompleksowa kontrola termowizyjna wraz z pełnym i bardzo czytelnym raportem termowizyjnym zgodnym ze wszelkimi wymaganymi normami (celem braku możliwości zakwestionowania raportu w przypadku chęci reklamowania wad/żądania ich usunięcia a także w celu faktycznego poznania przez Zleceniodawcę - na podstawie dobrej przejrzystości raportu - jakie są wady i jak one wpływają na straty ciepła): 500 zł
 • (lub 400, a nawet 350 zł netto w przypadku promocji Lepiej we dwoje; szczegóły promocji na dole)

  Płatność gotówką tuż po wykonaniu kontroli termowizyjnej, przed sporządzeniem i przesłaniem raportu z kontroli.

 • obiekty magazynowe, przemysłowe i inne: ceny ustalane indywidualnie, zależne od zakresu zlecenia i od metrażu
 • spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe: ceny ustalane indywidualnie, zależne od zakresu zlecenia i ilości lokali podlegających kontroli.
 • awaria hydrauliczna CO/CW/ogrzewanie podłogowe: w sezonie jesienno-zimowym usługi nie są wykonywane

 • Powyższe ceny są cenami netto, należy do nich doliczyć VAT 23%. W/w ceny brutto wynoszą odpowiednio: 492 zł brutto (mieszkanie) i 615 zł brutto (dom). Płatność gotówką po zakończeniu kontroli i przed przekazaniem raportu z kontroli termowizyjnej (raport przesyłany jest w terminie nie później niż 10 dni od wykonania kontroli). Powyższe ceny mają zastosowanie, o ile lokalizacją jest Warszawa lub jej okolice (do 10 km od granic Warszawy). Większe odległości podlegają indywidualnej wycenie. Cena jest kompletna (brak opłat dodatkowych) i zawiera dojazd do Klienta, kompleksowe badanie z wewnątrz oraz z zewnątrz (o ile ma to zastosowanie), a także sporządzenie i przesłanie kompleksowego raportu z kontroli termowizyjnej.

  Raporty sporządzane przez naszą firmę należą do najlepszych i najbardziej starannych na rynku, przygotowanie każdego trwa do 6 godzin, z czego duża część czasu związana jest z indywidualną oceną termogramów oraz manualną obróbką każdego z nich, w przeciwieństwie do zasad stosowanych przez większość konkurencyjnych firm na rynku, gdzie raporty sporządzane są niezgodnie z wymogami normy PN-EN 13187 i w przeciągu 20-30 minut poprzez automatyczny import pobranych zdjęć termograficznych do końcowego "raportu", bez jakiejkolwiek rzetelnej analizy (przykłady w sekcji "Zanim wybierzesz konkurencję").

  Osobom fizycznym, po zakończeniu pomiarów i po pobraniu płatności, za wykonaną usługę wystawiamy paragon VAT z mobilnej kasy fiskalnej. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT, prosimy o stosowną informację przed badaniem (najlepiej z co najmniej 1-dniowym wyprzedzeniem), wówczas faktura zostanie przywieziona na badanie. W przeciwnym wypadku, tj. w przypadku otrzymania paragonu w dniu badania i późniejszej chęci otrzymania faktury VAT, będziemy prosić o odesłanie paragonu fiskalnego przed wystawieniem i przesłaniem Państwu faktury VAT.

  Prosimy również sprawdzić nasze aktualne promocje: